Annons

Annons

Så firade stjärnorna 4th of July (se deras egna bilder)



I går firade USA sin nationaldag 4th of July. FRIDA har spanat in vad kändisarna gjorde dagen till ära.

Poolparty, uppträdanden, traktoråkning och squad goals. Stjärnorna sparar inte på någonting när det är dags för 4th of July. Spana in deras egna bilder för hur de firade dagen.

Selena Gomez firade med en sjukt härlig video!

hostess vibes. Happy 4th everyone!

Ett filmklipp publicerat av Selena Gomez (@selenagomez)

Justin Bieber åkte wakeboard.

Not bad boys

Ett foto publicerat av Justin Bieber (@justinbieber)

…medan exet Hailey Baldwin firade tillsammans med sitt tjejgäng.

Happy 4th! 🎈

Ett foto publicerat av Hailey Baldwin (@haileybaldwin)

Kylie Jenner la upp en bild tillsammans med sin on and off-pojkvän Tyga.

🎉🇺🇸

Ett foto publicerat av King Kylie (@kyliejenner)

Taylor Swift hängde med sitt squad.

Happy 4th from us ❤️

Ett foto publicerat av Taylor Swift (@taylorswift)

En av dem var Gigi Hadid, som bar en snygg baddräkt dagen till ära.

July 4: #GigiHadid at Taylor's house in Rhode Island.

Ett foto publicerat av Hadid News (@hadidnews)

Lucy Hale hängde med familjen.

Happy 4th!!!!! 🔴⚪️🔵 wishing all you Americans a blessed and beautiful day.

Ett filmklipp publicerat av Lucy Hale (@lucyhale)

…och åkte traktor!

Dat tractor life w/ my pops 🌽

Ett filmklipp publicerat av Lucy Hale (@lucyhale)

Troian Bellisario la upp en bild och citat från sin idol Patti Smith.

"The people have the power, to redeem the work of fools." -P. Smith. #happy4thofjuly #america

Ett foto publicerat av Troian Bellisario (@sleepinthegardn)

Ashley Tisdale la upp en video i flaggans tecken.

Happy 4th of July!!

Ett filmklipp publicerat av Ashley Tisdale (@ashleytisdale)

Chrissy Teigen la upp en video vid poolen.

Follow my snapchat, chrissyteigen, for all pre-bbq and bbq shenanigans with #REVOLVEinthehamptons!

Ett filmklipp publicerat av chrissy teigen (@chrissyteigen)

Läs även:
Så hade det sett ut om superstjärnorna firade midsommar
12 bevis på att det är bäst att vara född i juli
Fem amerikanska recept för att fira 4th of July.


Annons

Annons



Laddar