Kändisar
Hallå där, Ulrik!
I höst kommer du att kunna följa Ulrik Munther i hans egen webbserie Big in Japan på SVT Play... Läs vidare »
Mode & Skönhet
Sticka din egen 1D-mössa!
I FRIDA nr 25 nu får du en enkel beskrivning på hur du stickar din egen One Direction-mössa. En utfö... Läs vidare »
Sex & Kärlek
Dejta rätt och lätt i sommar!
Du har träffat sötaste killen i sommar, ni har sagt att ni ska träffas igen och boka in en dejt för ... Läs vidare »
Kändisar
Nya FRIDA ute nu!
På köpet av nya numret av FRIDA får du 12 lyxiga idolkort!

I nya FRIDA:
* Molly Sandén vi... Läs vidare »
Övrigt
Vi behöver dig!
Gå med i FRIDAs läsarpanel nu! Eftersom vi älskar dig och vill göra en tidning som du älskar tänker ... Läs vidare »
Annie bloggar direkt från Yrkes-SM!
Den 15-17 maj 2008 arrangeras för tredje gången ett gemensamt svenskt mästerskap i yrkesskicklighet. Platsen är Jönköping och arenan är Elmia.
    Under tre dagar tävlar yrkesskickliga ungdomar upp till 22 år i 40 olika yrkesgrenar.
    Förutom att ta medalj i SM har de tävlande chans att få representera det Svenska Yrkeslandslaget vid nästa Yrkes-VM i Kanada 2009.
    För FRIDA bloggar 21-åriga Annie Knutsson från Göteborg som är en av frisörerna.
    Du hittar hennes blogg under Gästbloggar! Vi på FRIDA önskar henne all lycka till!
Kommentarer
För att kommentera måste du vara FRIDA medlem. Tänk på att vårda språket och inte skriva saker som kan uppfattas som stötande av andra, annars kan din kommentar bli borttagen eller ditt medlemskap uppsagt. Hjälp oss gärna att hitta stötande kommentarer, anmäl dessa genom att klicka på ! knappen.
0 st
« | sida 1 / 1 | »
Skriv kommentar
Du måste vara inloggad för att skriva kommentarer.
FRIDAmedlem
Användarnamn
Lösenord
Bli FRIDAmedlem nu! »
Kan du inte logga in eller glömt lösenordet? »
FRIDAs bloggar »
Läsarnas bloggar »
Fråga & Svar
Fråga Pearl
Pearl svarar på dina frågor om kändisar och skvaller! »
Fråga & Svar
Fråga Emelie
Emelie svarar på dina frågor om mode och skönhet. »
Fråga & Svar
Fråga Jenny
Jenny svarar på dina frågor om sex och relationer »