Vi på FRIDA tackar dig för att du vill hjälpa oss att hitta innehåll som är opassande på vår hemsida.
Tänk på att bara rapportera innehåll som verkligen är stötande eller provocerande. Innehåll som vi
bedömmer som OK kommer inte tas bort.
status text
Skicka vänförfrågan till namn
namehtml
När du klickar på "Skicka" kommer en vänförfrågan skickas till namn som måste bekräfta att ni när vänner.
Ditt meddelande:
Sliter det mycket på håret att slinga det blont ? Jag har brunt hår och har endast tonat det nån gång. Det är ganska mjukt och så , men vill inte förstöra det.
SNÄLLA SVARA ÄRU SNÄLL
Blekning sliter såklart, men att bleka i slingor sliter betydligt mindre än att ta hela håret. Jag har gjort det och det funkade hur bra som helst. Dock sliter det ju i längden. Jag var bara blond i drygt ett halvår.
Lösenordet kan vara utbytt pga säkerhetsskäl. Skriv epostadressen som hör till ditt konto så skickas ditt lösenord dit. Om du glömt epostadressen eller inget lösenord kommer, kontakta oss.
Mode & Skönhet
Sticka din egen 1D-mössa!
I FRIDA nr 25 nu får du en enkel beskrivning på hur du stickar din egen One Direction-mössa. En utfö... Läs vidare »
Kändisar
Hallå där, Ulrik!
I höst kommer du att kunna följa Ulrik Munther i hans egen webbserie Big in Japan på SVT Play... Läs vidare »