| glad |
|
Emelie S blogg!
september 2009 (7 inlägg)
den 29 sep 18:11
Shop garderobe.
En av mina absoluta favorit-nätsajter är www.shopgarde-robe.com. Se bara på mitt senaste kap det här übercoola halsbandet som liksom sitter runt kroppen. När jag får det ska det bäras över en enkel tischa. Åh, jag längtar!
Nu ska vi på redaktionen iväg och äta indiskt + se Erik Hassle uppträda. Wiie. PUSS
den 25 sep 13:12
FREDAGSMYS.
Det är dags för fredagsmyyyyyyys, och en bild på världens vackraste Leighton. Bedårande flicka och styling!
Puss på er & ha en trevlig helg.
den 24 sep 09:36
LE LOVE.
För alla som älskar och som älskar vackra bloggar, spana in leloveimage.blogspot.com/. Känslosamma texter och fantastiska bilder.
xoxo
den 22 sep 15:40
GRRR.
Imorgon släpps en cool kollektion på TopShop, nämligen Christopher Kanes plagg, skor och väskor. Kläderna finns redan nu på nätet och jag är sjukt sugen på det här tuffa linnet/klänningen. För runt 700 pix blir det ditt.
PUSS
den 14 sep 11:41
Måndagskjolen.
En måndag är alltid en måndag. Det vill säga lite seg och trött. Vill du pigga upp dig själv, ut och fynda något fint veja! Dagens fynd är den här ursöta kjolen från Gina Tricot. 199 kr och den blir din.
Nu ska jag äta lunch, smarrigt! Puss
|