| vanlig |
|
Helens blogg
mars 2008 (17 inlägg)
den 30 mar 20:20
Älsklingen
I tisdags var ja till karlstad å shoppade lite kläder å tog älsklingen med mig hem..! va mysigt man har det med dig <33 å sen i fredags när älsklingen igentligen åkt hem så följde jag med hem till han å åkte hem idag. Å jävla bussen krånglade oxå trodde ja skulle bli knäpp innan ja kom hem...! men ja är hemma : )
den 24 mar 12:43
Hos mormor
Igår var jag hem till mormor å åt lite påskmat :P är lite drygt å va där hon har ju ingen dator så man får ta till tvn i nödfall typ haha:D
den 22 mar 11:39
Joe Labero
Igår var jag på Joe Labero.. Det var jätte kul att titta på. Man fattar inte hur man gör. Han slängde upp en bok i luften och så kommer det ner en duk :S man fattar ju ingenting av detta ju :D :P men bra på å trolla är han iaf;)
den 21 mar 15:29
Ledig
Idag har jag bara varit hemma och tittat på tv. Nu håller jag på att göra mig i ordning för ja ska till Karlstad och till på joe labero med min familj och min kompis familj :D det ska bli kul;)
den 20 mar 22:15
Äntligen påsklov
Äntligen har jag påsklov. Har haft hemkunskap idag igen vi lagade påsklunch det var skit gott =) ja gjorde kladdkaka det blev skit gott :D Ja bränner inte allt alltid ;)
|