Annons

Annons

Bildextra: Så firade kändisarna jul



I går var det amerikanska julafton och kändisarna har delat med sig av sina julfiranden på Instagram. Spana in bilderna här!

I går var det julfirande i kändisvärlden! Lucy Hale myste med sin mamma och Shawn Mendes störde sig lite på sin lillasyster. Spana in hur kändisarna firade jul här nedanför!

Se också:
Video: FRIDA intervjuar One Direction: ”Så mycket betyder Sverige för oss”
Video: Häng med backstage med FRIDA och The Fooo Conspiracy
Video: Harry och Niall avslöjar allt om 1D:s paus för FRIDA

Annons

1. Taylor Swift firade som en alv.

You used to call me on my elf phone.

Ett foto publicerat av Taylor Swift (@taylorswift)

Gilla FRIDA på Facebook

2. Systerdöttrarna Penelope och North var de enda som fick något i julstrumpan hemma hos Kendall Jenner.

I guess Penelope and North are the only nice ones Merry Christmas!

Ett foto publicerat av Kendall Jenner (@kendalljenner)

3.Selena Gomez myste hemma med släkten.

I promise I have the biggest family. But my pride and joy lives with this one right here.. Aiden

Ett foto publicerat av Selena Gomez (@selenagomez)

4.Austin Mahone chillade galet.

I know this ain't a Christmas sweater, but it's still ugly

Ett foto publicerat av Austin Mahone (@austinmahone)

5. Hur gulligt?! Lucy Hale kramade om sin mamma.

Sweetest Mama in all the land

Ett foto publicerat av Lucy Hale (@lucyhale)

7. Ashley Benson bjöd på en throwback.

I love Christmas #littlebenz

Ett foto publicerat av Ashley Benson (@itsashbenzo)

8. Det blev en vit jul för Nina Dobrev.

This is my happy place…

Ett foto publicerat av Nina Dobrev (@ninadobrev)

9.Nick Jonas firade i New York med familjen.

Amazing Christmas. Loving this tree and our NYC @airbnb merry Christmas one and all

Ett foto publicerat av @nickjonas

10. Hahaha! Shawn Mendes lillasyster beter sig som ett äkta småsyskon!

Merry christmas haha, dont take weird selfies on my phone aaliyah! ❤️

Ett foto publicerat av Shawn Mendes (@shawnmendes)

11. Dansfest hemma hos Perrie Edwards.

Merry Christmas from the mad house! @caitlinedwarddsx @yellow_fluffy_unicorn Their moves are so on point! ?

Ett filmklipp publicerat av Perrie Edwards (@perrieeele)

12.Gigi Hadid bjöd också på en gammal bild.

no new friends

Ett foto publicerat av Gigi Hadid (@gigihadid)

13.Shay Mitchell och brorsan Sean.

Our parents are so proud of us… ? @crkdbeats

Ett foto publicerat av Shay Mitchell (@shaym)

14.Michael Clifford kollade in sig själv på tv.

who the fuck are these idiots?

Ett foto publicerat av Michael Clifford (@michaelgclifford)

15. Kylie Jenner visade upp sitt bling. Vem blir avis?!

Ett foto publicerat av King Kylie (@kyliejenner)

Läs också:
FRIDA listar: Kändisarna vi har träffat under 2015
Kolla in: FRIDA firar jul med Marcus och Martinus
Video: FRIDA snackar kärlek med 5 seconds of summer

Annons
Annons


Annons




Laddar